İrem Eldemir
General Coordinator
Educations
BS, International Trade and Management, Istanbul Bilgi University
MBA, International Business, Vrije Universiteit Brussel
Skills
Design
68%
Drupal
90%
Wordpress
98%

1998’de İstanbul’da doğdum. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde keyifle okuduğum Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümünü birincilikle bitirdim. Bu süreç içerisinde uluslararası aktifliğime katkı sağlayan Belçika’da ICHEC’te yarım dönem eğitim gördüm. Eğitim hayatım boyunca aktif olarak bir çok projede görev aldım. X- Culture gibi global projelerde kendimi geliştirirken, BİGENÇ Derneği’ndeki ekip liderliği ve dış ilişkilerde görev aldım. Görev kapsamında düzenlediğimiz Young Summit gibi büyük çaplı programlar dışında, eğitim alanındaki etkinliklerden, sosyal sorumluluk projelerine kadar 150’den fazla etkinliği hayata geçirdik. İLKA Plast’ta satış departmanında ve mali müşavirlikte yaptığım stajlarla farklı alanlarda deneyim kazandım.

Lisans sürecimde üstten yüksek lisans dersleri alarak Uluslararası Ekonomi Politik bölümüne başladım, fakat ilerleyen zamanlarda ilgimi daha çok çeken Uluslararası İşletme bölümünde uzmanlaşmak istediğim için Belçika’da Vrije Universiteit Brussel’da bu alanda yüksek lisansa başladım.

Şu anda global bir ekiple temellerini attığımız “insanın geleceğine” odaklanan bir teknoloji girişiminde çalışıyorum. Ayrıca büyük hayallerle kurduğumuz World Startup Forum’da genel koordinatörlük yapmaktayım. Ekibimle, dünyanın her köşesine uzanıp fikirleri ve hedefleri olan genç arkadaşlarımızın hayallerine ulaşmaları için köprü kurabilmeyi diliyoruz.

Infuse your life with action. Don't wait for it to happen. Make it happen. Make your own future. Make your own hope. Make your own love. And whatever your beliefs, honor your creator, not by passively waiting for grace to come down from upon high, but by doing what you can to make grace happen... yourself, right now, right down here on Earth.