Sıkça Sorulan Sorular

WSF, başta girişimcilere ve yatırımcılara, sonra öğrencilere, akademisyenlere, iş insanlarına, mentörlere ve startup dünyasıyla ilgili herkese açık bir platformdur.

Etkinliklerime başvurabilmek için web sitemize üye olmanız gerekmektedir.

World Startup Forum’un düzenlediği çoğu etkinlik ücretsizdir. En yakın zamanda çok özel katılımcıları ağırlayacağımız özel, sertifikalı ve ücretli etkinliklerimiz de olacaktır. Detayları her etkinliğin kendi sayfasında bulabilirsiniz.

Kesinlikle hayır. Web sitemize üye olduktan sonra startup projenizin bilgilerini kolay bir şekilde sitemize girebilirsiniz.

World Startup Forum kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. Bu nedenle girişimcilik projenizi sitemize yüklediğinizde projeniz site kullanıcılarına açık olacaktır ve oylamaya sunulacaktır. Projenizin yatırımcılar için değer görmesini amaçlamaktayız. Alınan desteklerin büyüklüğü buna katkı sağlayacaktır.

WSF, Atomyum şirketi desteğiyle kurulan bir organizasyondur. Atomyum, girişimcilere başlangıç ​​fonları, iş kaynakları ve küresel ilişkiler sağlayarak yenilikçi teknolojiler sunan ve bunlara yatırım yapan bir girişimdir.