Short Story

Fernvaille bir Teknoloji ve Üretim Projesidir Yapay Zeka ve Yazılım Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2C’dir.

Fernvaille

$0.00 Pledged
0 Backers
0 Days Left
Raised:
0.0%
Goal: $0.00
The campaign is successful.
admin
By admin
1 Campaigns | 0 Loved campaigns

Story

Proje Hakkında

Bir sabah gözlerinizi açtınız ve tarih “Kasım 2019”. Üstelik şu anda bildiğiniz her şey hafızanızda! Hangi sektöre yatırım yapardınız? Fernvaille ekibi olarak geleceğin oyunlarda olduğunu biliyor, benzersiz kurgusu ve hikayesi ile dünya oyun sektörünün en popüler türlerinden biri olan Battle Royale türünde bir oyun geliştiriyoruz.

Next in Game tarafından hazırlanan “Global Karantina Günlerinin Oyun Dünyası Üzerindeki Etkileri” raporuna göre karantina döneminde olumsuz etkilenen birçok sektörün aksine espor ve oyun dünyası gittikçe artan bir ilgiyle karşı karşıya kaldı. Salgına karşı alınan karantina önlemleri insanları evde kalmaya zorlarken, vakit geçirme yöntemlerinden biri olan video oyunlara yönelik talep de artış gösterdi. Mart 2020 tarihinden itibaren video oyunlarına harcanan rakam bir önceki seneye göre yüzde 60 arttı.

Bu ilgi de hiç şüphesiz en büyük ilgiyi ise battle royale türündeki oyunlar çekiyor. COVID-19 salgını ile beraber battle royale türündeki oyunlar çok daha fazla oynanır hale geldi. Aynı zamanda yine bu dönemle birlikte gelir oranları oldukça yükseldi. PUBG oyuncu harcamaları sayesinde günlük yaklaşık 7,4 milyon dolar kazanırken, en çok tercih edilen bir diğer battle royale oyunu olan Fortnite, son iki yılda Epic Games’in ortaya çıkan belgelerine göre 2018’te 5.4 milyar dolar ve 2019’da 3.7 milyar dolar gelir elde ederek toplamda 9.1 milyar dolar kazancı aştı.

Geçmişe hiç yolculuk etmedik ama geleceğin oyunlarda olduğunu biliyoruz. Siz de geleceğin bir parçası olmak istiyorsanız, şimdiden Fernvaille projesinde yerinizi alın!

Projenin Kapsam, Amaç ve Konusu

Fernvaille, kaza sonucu yaşanan nükleer bir patlama sonucu dünya atmosferine çok öldürücü nükleer sızıntıların atmosfere yayıldığı ve bu sızıntıların sürekli olarak rüzgâr sirkülasyonu aracılığı ile oyun adası etrafında dolaştığı paralel evrende geçen bir oyundur. Oyuncalar tarihteki ikonik karakterler ile diğer oyuncular ile ölüm kalım savaşına girerek nükleer sızıntıya yakalanmadan ada merkezinde, nükleer sızıntıdan korunmak için inşa edilmiş dev bir cam kapsülün içerisine yerleştirilmiş şehirde bulunan rokete binerek ada’dan kurtulmaya çalıştıkları bir son kalan kazanır oyunudur.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Son kalan kazanır!

Fernvaille, maksimum 200 oyuncunun 10 km2 alana sahip bir haritada birbirlerini öldürerek hayatta kalmaya çalıştıkları bir son kalan kazanır oyunudur. Oyuncular oyuna tek başına ya da 2, 4 kişilik takımlar halinde veya 2, 4 kişilik takımlara karşı tek başına girebilir. Tek başına grup halinde girmeyi tercih eden oyuncular rastgele farklı oyuncularla takım olarak eşleştirilir. Her durumda oyuncular oyunu kazanmak için ölmeden en sona kalan oyuncu ya da takım olmaya çalışırlar.

Bu proje, bir fon toplama projesi olup aslına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Proje Başarıya Ulaştı

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Fernvaille” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.